Wizualizacje pomiarów i sterowanie procesami

Wizualizacje pomiarów i sterowanie procesami to innowacyjne rozwiązania telemetryczne pozwalające na zdalną obserwację pomiarów i sterowanie procesami przemysłowymi bez konieczności bezpośredniej obecności w bliskim otoczeniu nadzorowanych i sterowanych urządzeń. Przyśpieszają czas reakcji na ewentualne zdarzenia, np. zakłócenia procesów poprzez...

Wizualizacje pomiarów i sterowanie procesami to innowacyjne rozwiązania telemetryczne pozwalające na zdalną obserwację pomiarów i sterowanie procesami przemysłowymi bez konieczności bezpośredniej obecności w bliskim otoczeniu nadzorowanych i sterowanych urządzeń. Przyśpieszają czas reakcji na ewentualne zdarzenia, np. zakłócenia procesów poprzez zdalne powiadamianie alarmowe. Ułatwiają również diagnostykę.

Więcej

Wizualizacje pomiarów i sterowanie procesami Ilość: 8 szt.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
  • Opis: Specjalistyczny jednofazowy licznik energii umożliwiający pomiary: - energii - napięcia - prądu - mocy czynnej - mocy biernej - mocy pozornej - współczynnika mocy Oprócz lokalnego wyświetlania pomiarów na wyświetlaczu LCD jest możliwość przesłania ich przez interfejs RS485 protokołem Modbus.

  • SH-300 to funkcjonalny panel operatorski niezbędny do sprawnej i szybkiej komunikacji ze sterownikiem PLC, stosowany we współczesnych maszynach, automatach przemysłowych i nie tylko.  

  • Opis: Cyfrowy czujnik temperatury 1-Wire umożliwia oprócz standardowego pomiaru jego przesył popularnym protokołem 1-Wire do innych urządzeń nadzorujących master. Daje to możliwość zdalnego odczytu temperatury i reakcje w zależności od poziomów temperatury.

  • Opis: Sterownik GPRS 2G dzięki zastosowaniu najnowszych technologii telemetrycznych pozwala na zdalne sterowanie i monitorowanie różnych urządzeń. Znajduje zastosowanie w sytuacjach, gdzie rozmieszczenie urządzeń jest w systemie rozproszonym lub w znacznych odległościach. Wygodny i niezależny od miejsca dostęp do sterowania i podglądu danych jest możliwy...

  • Opis: UXE-RSP4 to licznik impulsów z protokołem Modbus RTU przesyłający dane poprzez interwejs RS-485. Posiada cztery wejścia zliczające. Do wyboru dwa tryby pracy zliczania impulsów(niezależnie dla każdego wejścia):  przekaźnikowych lub cyfrowych.

  • Opis: System zasilania gwarantowanego zapewnia nieprzerwaną pracę sterowania i monitorowania pracy obiektów i urządzeń niezależnie od ewentualnych zaników zasilania sieciowego. W razie wystąpienia braku zasilania UXP-UPS5 pełni funkcje podtrzymania zasilania na poziomie 5V DC. Oprócz wbudowanego akumulatora i ładowarki posiada również funkcje...

  • Opis: Konwerter RS-485 na RS-232 pozwala podłączyć urządzenie przesyłające dane protokołem RS-232 do magistrali RS-485.

  • Opis: Wzmacniacz sygnału dla magistrali RS-485 umożliwiający podłączenie większej ilości urządzeń lub zastosowanie dłuższych przewodów.

Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów